Serwis, naprawa i przeglądy wózków widłowych

Nasza firma prowadzi również serwis remontowo-naprawczy, gdzie przeprowadzone są remonty wózków widłowych. Zakres usług obejmuje niewielkie bieżące usterki, jak i  remonty kapitalne, w tym również silników.

Naprawa i przegląd to podstawowy zakres usług remontowych przeprowadzanych w naszej wypożyczalni, lecz został on poszerzony o kompleksowy serwis, który umożliwia wykonanie generalnej renowacji każdego wózka widłowego. Każda maszyna po naprawie, przeglądzie lub remoncie posiada kartę gwarancyjną ważną nawet przez okres 12 miesięcy. Dla Państwa wygody pełnimy usługi serwisowe z dojazdem do Klienta, niezależnie od tego czy mieszkacie w Radomsku, Wrocławiu, Radomiu czy w Częstochowie.

Naprawa w naszym warsztacie obejmuje renowację wszelkich podzespołów wózków widłowych, w tym elektroniki, silników spalinowych i elektrycznych, przekładni hydrokinetycznych oraz manualnych, układów maszt-karetka i inne. Z kolei dokładny przegląd pozwoli na wykrycie wszelkich usterek, które mogą przyczynić się do niebezpiecznych sytuacji. Zapraszamy do współpracy klientów, których miejscem zamieszkania jest Częstochowa lub inne, dowolne miasto kraju.

Nie czekaj. Upewnij się, że Twój wózek widłowy nie zagraża bezpieczeństwu Twojej pracy lub Twoich pracowników. Przeglądy, naprawy a nawet generalne remonty to konieczność dla wyeksploatowanych wózków widłowych. Więcej informacji uzyskasz kontaktując się z nami poprzez wiadomość e-mail lub telefonicznie.