Części do wózków widłowych

Jeśli nie straszne są Ci samodzielne naprawy lub usterka w Twoim wózku widłowym jest na tyle prosta, że możesz wykonać ją samemu, to z pewnością będziesz potrzebował części. Przedsiębiorstwo Halplast oferuje wysyłkę wymaganych elementów z Częstochowy do dowolnego miejsca w kraju. Posiadamy części zamienne do wózków widłowych takich marek jak: Toyota, Hyster, Jungheinrich, Linde, Nissan.

Firma Halplast oferuje również usługę sprowadzania poszczególnych części do wózków widłowych, które zostały wyprodukowane przez innych producentów. Pamiętajcie, że siedziba naszego zakładu zlokalizowana jest nieopodal Częstochowy więc przy planowanej naprawie musicie brać pod uwagę czas sprowadzenia danych części oraz wysyłki pod wskazany przez Was. Serwis wózka widłowego nie jest prostą czynnością więc jeśli jest to możliwe, to gorąco polecamy byście skorzystali z proponowanej przez nas usługi naprawczo-remontowej. Dzięki takiemu rozwiązaniu będziecie mieć pewność, że wykonana renowacja jest solidna i kompletna a sam wózek widłowy nie będzie stanowił zagrożenia dla bezpieczeństwa miejsca pracy.

W celu uzyskania większej ilości informacji napisz do nas na adres mailowy: wozki@wozkiczestochowa.pl lub zadzwoń pod numer telefonu: 604 570 916. Postaramy się odpowiedzieć na wszelkie Wasze pytania i doradzić najlepsze rozwiązania dla naprawy Waszych wózków widłowych. Firma Halplast szczyci się swoim profesjonalizmem i satysfakcją wszystkich swoich klientów – nie czekaj. Skorzystaj z szerokiej palety naszych usług.

[miejsce na obrazek]